Ankara Sincan İstikbal

Sincan İstikbal

2002 yılında sektöre giren Erol A.Ş. günümüze dek başarıyla gelmiştir. Ankara'nın Etlik Semti’n de bulunan 3 katlı, 2000m2 showromu ile Türkiye'nin önde gelen mobilya markası “İstikbal” ile uzun yıllardır çalışan Erol A.Ş İstikbal Mobilya’nın yetkili bayiliğini yapmaktadır.

Uzun yıllar yol arkadaşlığı yapmış olduğu İsitkbal'in Oturma Odası, Yemek Odası, Yatak Odası, Yatak ve Baza, Genç ve Bebek Odaları, Mutfak Masası, Sandalye, Ev Tekstili, Bahçe Mobilyası, Halı ve Aksesuar ürünlerinin tümünü bünyesinde bulundurmaktadır.

Ev konsepti ile ilgili modern, şık ve yeni ürünleri Erol A.Ş’de bulabilirsiniz. Ankara İstikbal, Sincan'ın tüm bölgesine hizmet vermektedir. Güler yüzlü personeli ve daima müşteri odaklı çalışan firma, geniş otoparkı ile hizmetinizdedir. Satış sonrası İstikbal ürünlerinizi Ankara ve civar illere sevkiyatını hızlı bir şekilde yaparak, sizlerin memnuniyetini alarak yollarını daha da aydınlatıyorlar. .

Ankara İstikbal; her bütçeye uygun ürün çeşitleri ve kredi kartınıza özel takstit imkanı sunmaktadır. İstikbal'in yeni ürünleri ve kampanyalı ürünlerini web sayfalarından takip edebilirsiniz.

Neden İstikbal? Kalite, Güven, Satış Sonrası Servis Desteği. İstikbal'le uzun yıllar… Sizde evinize, iş yerinize mobilya almadan önce mutlaka Erol A.Ş’yi ziyaret ediniz.